Parker Poland Sp. z o. o

Cząstków Polski 171, 05-152 Czosnów
email: parker@parker.com.pl
Tel: +48 22 785 11 11
fax +48 22 785 09 99

Kategorie produktów:

Nasze marki:

Certyfikaty:

PN-EN ISO 9001:2015
AQAP 2110:2016

Zobacz certyfikaty

Mercury Vessel View Mobile 2017-04-02 23:55:14

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszy produkt firmy Mercury o nazwie Vessel View Mobile.

Jest to rewolucyjne urządzenie, które całkowicie zastępuje funkcję pokładowych analizatorów pracy silnika.

A teraz trochę prościej…

Mercury Vessel View Mobile to urządzenie, dzięki któremu firma Mercury zyskuje dużą przewagę nad konkurencją i zostawia ją daleko w tyle. Od tej pory właściciel łodzi będzie w stanie śledzić parametry pracy silnika na swoim smartfonie. Wystarczy tylko ściągnąć aplikację ze strony Mercury, zakupić urządzenie (port) i zamontować je pod pokrywą silnika. Urządzenie łączy się bezprzewodowo za pomocą technologii Bluetooth z naszym smartfonem i przesyła do niego różne informacje. Obsługiwane jest przez systemy operacyjne iOS (Apple) oraz Android.

Mercury Vessel View Mobile posiada wiele zalet. Przede wszystkim należy do nich prosty montaż do każdego silnika zaburtowego posiadającego od 2003 roku sieć Smartcraft, czyli: EFI, Optimax, Verado, ProXS. Ponadto, zamontowanie portu to wpięcie tylko dwóch wtyczek oraz umocowanie go pod pokrywą silnika, co jest łatwe ze względu na jego niedużą wielkość. Jeśli posiadamy w swojej flocie kilka silników to do nas należy decyzja, do którego z nich go podłączymy. Dzięki Mercury Vessel View Mobile nie musimy już instalować dodatkowych „zegarów”. Uchroni nas to przed kosztem ich montażu oraz wierceniem otworów w naszej łodzi. Bardzo ważna jest również ochrona przed kradzieżą. Od teraz nie musimy zostawiać elektroniki w łodzi, ponieważ wszystko mamy w telefonie. W porównaniu do tradycyjnych Vessel View koszt zakupu tego portu nie jest wysoki. Wydatek ten na pewno nie nadwyręży naszej kieszeni.

Teraz trochę o możliwościach Mercury Vessel View Mobile. Po jego podłączeniu na naszym smartfonie wyświetlą się:

Jak Państwo widzą jest to przełomowe urządzenie, które łamie stereotypy o drogim pływaniu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Mercury Vessel View Mobile u dilerów marki Mercury.

Zdjęcia


Realizujemy projekt w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Poddziałanie 6.5.2. „Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji”